Промокод Vbet: активуйте 3000 гривень бонусу

Промокод Vbet — поле з таким написом знаходять ті гравці, які вперше реєструються на сайті цієї букмекерської контори. Перед ними постає питання — а що ж це таке? Якщо ви намагалися шукати відповідь, то потрапили за правильною адресою. Нижче ми спробуємо розповісти вам про промокод від цієї популярної букмекерської контори і дамо кілька порад про те, як його отримати.

vbet promo kod

Отримати бонус

Промокод Vbet: що це таке?

Побачити поле «Промокод» можна побачити безпосередньо під час реєстрації на сайті букмекерської контори Vbet. Звісно, його можна не заповнювати і залишити пустим. Адже якщо у вас немає промокоду, то вписати туди ви нічого не зможете.

Малоймовірно, що у вас на руках буде саме той набір букв і цифр, який дасть вам можливість отримати спеціальний бонус. Новачки не знають де його шукати, тому досить часто залишають це поле незаповненим.

vbet bonus kod

Отримати бонус

Який вітальний бонус Vbet можна отримати?

Під час реєстрації на сайті Vbet можна отримати спеціальний бонус. Мова йде про страхування ставки до 3000 гривень. Вписувати промокод Vbet у спеціальне поле зовсім не обов’язково. Нагороду буде призначено автоматично. Проте, для цього потрібно виконати декілька умов.

Спочатку потрібно зареєструватись на сайті Vbet. Після цього поповнити ігровий рахунок. Максимально в рамках акції можна отримати страхування ставки на 3000 гривень, тож рекомендуємо вносити депозит саме на цю суму. Адже від розміру поповнення залежить розмір вашої можливої нагороди.

Після всього цього потрібно зробити свою першу ставку. Це повинен бути експрес, який має складатися з двох або більше подій. Обмежень по коефіцієнтах немає, а ось сума парі не може бути нижчою за 100 гривень. Якщо розміщене вами парі зіграє, то ви отримаєте свій виграш. А ось якщо парі буде невдалим, то згідно умов акції ви отримаєте поставлені вами кошти назад. Щоправда, повернуті вони будуть у вигляді фрібету.

Чи можна завдяки промокоду Vbet отримати бездепозитний бонус?

Букмекерська контора Vbet не дарує клієнтам такий вид нагороди. Проте у цього ігрового оператора для вас є інша пропозиція. Отримати «плюшки» можна за підтвердження свого профілю на сайті. Для цього після реєстрації потрібно пройти процедуру верифікації. Виконавши цю умову ви отримаєте від букмекерської контори бездепозитний бонус — фрібет на суму 50 гривень та 50 фріспінів для гри у онлайн-казино Vbet.

Акції букмекерської контори Vbet

Букмекерська контора Vbet пропонує досить багато акцій на різний смак. Кожен із вас знайде для себе щось цікаве. З найбільш перспективними варіантами пропонуємо ознайомитись нижче:

  • Щотижневий кешбек на АПЛ. У цій акції гравцям пропонують робити ординарні ставки на поєдинки АПЛ. Мінімальна сума парі — 200 гривень. Коефіцієнт від 1,50. Щотижневий кешбек буде нараховано тим гравцям, які за результатами тижня будуть в мінусі. Вони отримають фрібет, розмір якого буде складати 10% від суми всіх програних коштів у рамках акції.
  • Фрібети до 1000 гривень. Vbet підтримує український футбол, тому за кожний забитий м’яч наших команд у єврокубках дарує бонуси. Максимально в рамках цієї пропозиції можна отримати фрібет номіналом 1000 гривень. Участь в акції беруть такі команді: «Динамо» Київ, «Шахтар», «Ворскла», «Зоря» і «Дніпро-1».
  • Щоденний фрібет за виграш. У цій кіберспортивній акції потрібно ставити на поєдинки вибраного турніру. Перша виграшна ставка за день принесе гравцеві фрібет у розмірі 100% від її суми. Максимальний розмір щоденного бонусу становить 1000 гривень.
  • Безумовний фрібет до 1500 гривень. Букмекер дарує фрібет номіналом до 1500 гривень за експрес із трьох або більше подій. Сума парі — від 100 гривень. Коефіцієнт кожної події не менше 1,20. Свою нагороду ви отримаєте незалежно від результатів ставки.

Висновок

Vbet — одна із кращих легальних букмекерських контор на території України. Вітальна пропозиція тут, звичайно, не найкраща. Деякі інші букмекери пропонують новачкам більш цікаві нагороди, проте асортимент інших бонусів більший саме у Vbet. Саме через це гравці вибирають цю букмекерську контору.