Промокод Favbet: отримайте до 4500 гривень бонусу

Всі гравці, які вперше реєструються на сайті букмекерської контори «Фавбет» стикаються зі спеціальним полем «Промокод Favbet». Більшості із них цікаво, що це таке. Вони б з радістю скористалися даною пропозицією, проте не знають де брати промокод. Ми спробуємо допомогти.

Favbet — один із найбільш популярних букмекерів в Україні. З недавніх пір це ігровий оператор почав активно завойовувати ринок Східної Європи. Віднедавна логотип букмекерської контори можна зустріти у Румунії і Хорватії. Тож тепер Favbet можна вважати міжнародним букмекером.

favbet promo kod

Отримати бонус

Що таке промокод Favbet?

Favbet промокод — це певний набір символів, який дає гравцям можливість отримати бонус від букмекерської контори. Вводити його потрібно у спеціальне поле, яке знаходиться у формі реєстрації. Проте, це не обов’язково робити. Адже букмекерська контора Favbet дарує новачкам вітальний бонус без використання промокоду.

favbet bonus kod

Отримати бонус

Який вітальний бонус Favbet можна отримати?

Всім новим гравцям, які реєструються на сайті Favbet, доступний вітальний бонус до 4500 гривень. Цю нагороду можна отримати за перше поповнення ігрового рахунку. Тут все просто. Проходите процедуру реєстрації на сайті і вносите депозит. Розмір бонусу буде відповідати сумі вашого першого поповнення. Наприклад, якщо ви внесете депозит на 4000 гривень, то отримаєте аналогічний бонус.

Варто зазначити, що максимальний розмір нагороди обмежений сумою 4500 гривень. Навіть, якщо ви поповните ігровий рахунок на 5000 гривень, більше за 4500 UAH все одно не отримаєте. Щоправда, для того, щоб бонус став доступним, необхідно зробити певну кількість ставок. Букмекер зробив виконання цього завдання максимально комфортним. Спеціально для цього була розроблена спеціальна шкала прогрес бару. Розміщуючи парі, гравці будуть спостерігати за поступовим її заповненням. Таким чином, їм буде легше орієнтуватися в прогресі виконання завдання.

Чи Favbet пропонує бездепозитний бонус?

На жаль, нічого подібного букмекерська контора Favbet не пропонує. Так чи інакше всі акції букмекера пов’язані зі ставками і внесенням депозиту. Але це зовсім не означає те, що акції Favbet погані. Навпаки, цей букмекер пропонує одні з кращих бонусних пропозицій на ринку України.

Інші акції Favbet

Окрім вітального бонусу, клієнти букмекерської контори Favbet можуть скористатися цілим рядом інших цікавих акцій.

  • Кешбек 15% на єврокубки. В рамках даної пропозиції букмекер дарує кешбек 15%. Для цього потрібно робити ставки на Лігу Чемпіонів, Лігу Європи і Лігу Конференцій. Розмір можливого бонусу 50-1000 гривень. Кешбек нараховується тільки на ті ставки, які програли.
  • Ульотний експрес. Щодня букмекер розігрує три нагороди по 1000 гривень кожна. Цю нагороду отримують ті гравці, які складуть успішні експреси з найбільшим виграшним коефіцієнтом.
  • Експрес дня. Кожного дня букмекер пропонує гравцям унікальні експреси. Всі події підбирають працівники букмекерської контори. Коефіцієнти у таких «паровозах» підвищені. Всі хто скористається «експресом дня» отримають чудову можливість виграти чималі кошти.
  • Ліга видатних прогнозистів. Призовий фонд акції — 24 тисячі гривень. Крім того, організатори розіграють 50 ставок без ризику на суму 1000 і 2000 гривень. Отримати ці призи можуть найуспішніші гравці акції, які будуть робити лайв-ставки на будь-які спортивні події. Мінімальний коефіцієнт — 1,50. Сума парі — від 150 гривень. За кожну успішну ставку учасники будуть отримувати бали.

Висновок

Вітальна пропозиція Favbet дійсно вражає. Адже ви, друзі, можете отримати до 4500 гривень бонусу. Крім того, вам буде доступний цілий ряд інших цікавих пропозицій від букмекерської контори Favbet. Чому б вам не скористатися цим? Впевнені, ви не пожалієте.