Промокод 1xBet: як активувати 3900 гривень бонусу?

Промокод 1xBet — з таким полем стикаються гравці, які вперше реєструються на сайті цієї букмекерської контори. Призначене воно для того, щоб вписати туди якийсь спеціальний набір символів. Якщо вам вдасться це зробити, то ви отримаєте нагороду. Наприклад, у цьому випадку букмекерська контора 1xBet подарує вам вітальний бонус у розмірі до 3900 гривень.

1xBet — це один із найпопулярніших букмекерів у світі. З недавніх пір він є офіційним партнером «Барселони» і «ПСЖ». В Україні свою дільність 1xBet веде легально, адже має дозвіл виданий Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ).
1xbet promo kod

Отримати бонус

Що таке промокод 1xBet?

Промокод 1xBet — це код, який дає можливість отримати спеціальний «пряник». На сайті букмекерської контори ви його не знайдете. Шукати промокод потрібно у соціальних мережах, або на інших ресурсах в інтернеті. Наш сайт дає вам можливість скористатися цією можливістю. Після того, як ви зареєструєтесь на сайті букмекерської контори 1xBet і введете промокод TOP100, у вас буде можливість отримати до 3900 гривень бонусу.

1xbet ukraine

Отримати бонус

Який вітальний бонус 1xBet можна отримати?

Варто зазначити, що всі гравці, які реєструються на сайті 1xBet, отримують вітальний бонус. Його розмір становить 100% від депозиту і не може перевищувати 3000 гривень. Проте у нас для вас є краща пропозиція. Скориставшись промокодом TOP100, ви зможете отримати підвищений бонус у розмірі до 3900 гривень.

Отримати «плюшку» можна після реєстрації на сайті і внесенні депозиту. Запам’ятайте, розмір бонусу буде відповідати сумі вашого першого поповнення рахунку. Наприклад, якщо ви внесете депозит на 3900 гривень, то отримаєте аналогічний бонус.

Після цього вам потрібно відіграти її. Для цього необхідно прокрутити весь бонус у 5-кратному розмірі, використовуючи ставки типу експрес. Складатися такі «паровози» повинні з не менш ніж трьох подій. Мінімальний коефіцієнт кожної — 1,40. Після виконання цієї умови, бонусні кошти можна вивести на банківську картку, або будь-яким іншим зручним для вас варіантом.

Чи дає промокод 1xBet бездепозитний бонус?

На жаль, нічого такого на сайті 1xBet не існує. Усі акційні пропозиції букмекера пов’язані зі ставками. Ви можете вибрати для себе якусь спеціальну бонусну акцію, адже їх тут дуже багато. Кожен з вас відшукає для себе, щось особливе. Вам обов’язково сподобається.

Інші акції 1xBet

Букмекерська контора 1xBet може похвалитися великою кількістю цікавих акцій. Ось повний список:

  • Hyper Bonus. У цій пропозиції учасникам пропонують збирати експреси із чотирьох або більше подій. Коефіцієнт кожної не менше 1,20. Якщо зібраний вами «паровоз» зіграє, то букмекер нарахує бонус у розмірі від 5 до 250% від суми виграшу. Все буде залежати від кількості подій у експресі. Чим більше їх буде, тим вищою буде сума нагороди.
  • Ставка без ризику. Розміщайте парі на певну подію запропоновану букмекером. Якщо ваша ставка не зіграє, то кошти будуть повернуті назад у вигляді фрібету. Таким чином, ви отримаєте ще один шанс отримати свій виграш.
  • Виграш 200%. Ця акція пов’язана з грою у розділі 1xGames. Кожний день організатори випадково вибирають 1000 успішних ставок і подвоюють їх. Завдяки цій акції можна отримати виграш з коефіцієнтом х2.
  • Щасливчик дня. Робіть ставки на суму від 60 гривень і з коефіцієнтом не менше 1,80. Кожне таке парі бере участь у спеціальному розіграші. Кожного дня організатори розігрують 50 тисяч промобалів. Їх отримають 100 щасливчиків. Ці промобали можна обміняти на фрібети.
  • Забий у дев’ятку. У цій акції участь приймають тільки експреси з десяти подій. Якщо у такому «паровозі» зіграють 9 з 10 варіантів, то ви отримаєте бонус 9% від 9-ти виграшних подій з купона.
  • Битва експресів. Найбільша ставка сумарно за місяць виграє суперприз. Наприклад, це може бути ігрова приставка або навушники Airpods. 1xBet розігрує багато цікавих гаджетів. Участь в акції беруть експреси із трьох або більше подій. Мінімальна сума ставки — 59,32 гривень.

Висновок

Вітальна пропозиція 1xBet одна із кращих на ринку України. Більш того, використавки промокод 1xBet можна отримати більш привабливу суму бонусу. Ви нічим не ризикуєте. То чому б не спробувати?