Промокод GGBet: до 200% бонусу на депозит

Промокод GGBet — спеціальне поле в обліковому профілі гравця, завдяки якому можна отримати певний вид нагороди. У цьому випадку гравці можуть розраховувати на 200% бонусу на перший депозит та фрібет номіналом 50 євро. Хочете отримати цей «пряник»? Тоді читайте далі.

GGBet — один із найкращих кіберспортивних букмекерів світу, тож і нагороди у нього багатообіцяльні.

ggbet bonus kod

Отримати бонус

Який промокод GGBet при реєстрації можна використати?

Як правило всі букмекерські контори пропонують новачкам привітальний бонус у розмірі 100% від суми депозиту. GGBet — не виключення. На сайті цього ігрового оператора можна зустріти подібну пропозицію. Хоча, інколи букмекер підвищує розмір привітального бонусу. Але на це можна розраховувати тільки тоді, коли у світі кіберспорту відбувається якась особлива подія. Наприклад, PGL Major Antwerp, або партнерство GGBet з Team Vitality.

Проте, у нас для вас є цікавіша пропозиція. Річ у тому, що з нашим спеціальним промокодом ви завжди зможете розраховувати на підвищений привітальний бонус. Вам не потрібно чекати на якийсь спеціальний івент, або подію. Достатньо перейти за посиланням, яке розміщене на цій сторінці, зареєструватись на сайті GGBet, а потім скористатися нашим промокодом TOP100.

Вводити промокод потрібно у спеціальне поле, яке знаходиться у особистому кабінеті. Окрім привітального бонусу, розмір якого складе 200% від суми вашого першого депозиту, ви також отримаєте фрібет номіналом 50 євро.
ggbet promo kod

Отримати бонус

Що можна отримати з промокодом GGBet?

Як ми писали вище, ви можете розраховувати на привітальний бонус. Завдяки промокоду TOP100, ви отримаєте вдвічі більше, ніж закинете на свій ігровий рахунок. Також букмекер подарує вам фрібет на суму 50 євро. Але найголовніше те, що ви отримаєте чудову можливість користуватися послугами одного із найкращих кіберспортивних букмекерів світу. У лінії GGBet ви найдете коефіцієнти на всі події зі світу комп’ютерних дисциплін. Хіба це не чудово?

Чи GGBet дарує бездепозитні бонуси?

Інколи букмекер проводить такі заходи, в яких можна отримати бездепозитний бонус. Наприклад, нещодавно на сайті GGBet діяла акція «Ставте й отримайте фрібет». У рамках цього заходу гравцям було запропоновано робити ставки на спеціальні події. За це вони отримували від організаторів фрібет. Вносити депозит при цьому було не потрібно. Але у вас повинні були бути кошти на рахунку. Зараз нічого подібного GGBet не проводить, але можна не сумніватись в тому, що в майбутньому він запустить подібну акцію. Потрібно тільки стежити за новинами на сайті.

Інші пропозиції GGBet

На сайті букмекерської контори GGBet завжди можна відшукати інформацію про декілька цікавих акцій. Так не буває, що ігровий оператор не проводить жодного заходу. Наприклад, зараз можна взяти участь у таких акціях:

  • «Дабл бонус на волейбол». З 26 серпня по 11 вересня відбудеться Чемпіонат світу з волейболу. В честь цієї події GGBet пропонує своїм клієнтам 50% бонус на депозит. Для отримання нагороди достатньо активувати бонус у меню профілю, поповнити рахунок на суму від 300 гривень і отримати свій бонус. Окрім цього, гравці також можуть отримати 15% кешбеку на програшні ставки. Участь в цій пропозиції приймають ординари на суму від 150 гривень і з коефіцієнтом не менше 1,75, а також експреси із трьох або більше подій, з загальним коефіцієнтом 2,60. Ставити потрібно на поєдинки Чемпіонату світу з волейболу.
  • Cashback 25%. Завдяки цій акції можна отримати кешбек у розмірі 25% від суми всіх зроблених ставок за певний період. Участь у акції приймають парі, зроблені на матчі турніру ESL One Malaysia 2022. Максимальний розмір бонусу — 4500 гривень.
  • Bay BLAST, Вері Сейв. На честь BLAST Premier: Fall Groups 2022 букмекер підготував ще одну акцію. У рамках цієї пропозиції гравці можуть отримати страховку ставки до 12000 гривень. Для цього достатньо внести депозит на суму від 6001 гривень.

Висновок

Букмекерська контора GGBet пропонує дійсно чудовий бонус. Адже скориставшись промокодом TOP100, можна розраховувати на фантастичну «плюшку». Мало хто з вітчизняних букмекерів може запропонувати своїм клієнтам подібне. Тож промокод GGBet дійсно заслуговує на увагу.