Промокод Betwinner: активуйте бонус 130 євро

Багато любителів ставок на спорт не знайомі з букмекерською конторою Betwinner. Проте, ми пропонуємо звернути увагу на цю ігрову платформу. Промокод Betwinner — саме завдяки йому можна отримати бонус у розмірі до 130 євро. Що для цього потрібно робити? Читайте далі.

betwinner promo kod

Отримати бонус

Що таке промокод Betwinner?

Промокод Betwinner — це спеціальний набір символів і цифр, який дарує гравцеві певну винагороду. Звісно, використовувати його зовсім необов’язково. Адже більшість букмекерських контор і без цього дарують гравцям певні заохочення. Проте, з промокодом розмір нагороди буде набагато більшою.

Наприклад, гравці, які реєструються на сайті Betwinner без використання промокоду, можуть розраховувати на привітальний бонус у розмірі до 100% від суми депозиту. Максимально у цьому випадку вони отримають 3000 гривень. Проте, якщо вони скористаються нашим промокодом TOP100, то отримають підвищений бонус у розмірі до 130 євро.

Використовувати промокод потрібно безпосередньо під час реєстрації. Вписати його потрібно у відповідне поле «Промокод», яке з’явиться у вікні реєстрації.

Betwinner bonus

Отримати бонус

На що можна розраховувати з промокодом Betwinner?

У попередньому розділі ми вказали, що з нашим промокодом ТОР100 ви отримаєте привітальний бонус у розмірі до 130 євро. Отримати цю нагороду можна після того, коли ви зареєструєтесь на сайті букмекерської контори і поповните свій ігровий рахунок. Сума бонусу відповідає розміру депозиту. Тож для того, щоб отримати свої 130 євро, вам потрібно поповнити ігровий рахунок на аналогічну суму.

Варто зазначити, що отриману нагороду потрібно відіграти. Для цього організатори пропонують проставити суму бонусу у 5-кратному розмірі. Використовувати потрібно ставки типу експрес із трьох або більше подій, з коефіцієнтом кожного не нижче 1,40. Після виконання цієї умови бонус можна вивести за межі букмекерської контори.

Чи букмекерська контора Betwinner дає бездепозитний бонус?

Ні, нічого такого у букмекерській конторі Betwinner не передбачено. Подібну нагороду можна отримати тільки тоді, коли ви вже будете клієнтом цього ігрового оператора. Наприклад, на ваш День народження Betwinner обов’язково зробить вам подарунок. Як правило, іменинники отримують від ігрової платформи промокод на безкоштовну ставку. Це єдиний варіант отримання бездепозитного бонусу від Betwinner.

Інші акційні пропозиції від Betwinner

Букмекер Betwinner пропонує багато різноманітних акцій. Їх на сайті ігрового оператора близько 15 штук. Пропонуємо ознайомитися з найбільш цікавими:

  • «Спортивний кешбек». Завдяки цій акції можна отримати щотижневий кешбек у розмірі 3% від суми програних ставок. У рамках цієї пропозиції беруть участь всі ставки на спортивні події з коефіцієнтом 1,50 і вище. Максимальний розмір бонусу – 1000 євро.
  • «Суха нічия». Можливість отримати бонус у розмірі до 20 євро за суху нічию у першому таймі футбольного матчу. Участь в акції беруть одиночні ставки на маркети П1 або П2.
  • «Експрес дня». Щодня букмекер пропонує своїм клієнтам спеціальний експрес. Гравці можуть скористатися пропозицією і використати його для своєї ставки. Якщо цей «паровоз» зіграє, то гравець отримає бонус 10% до суми виграшу.
  • «100% бонус на поповнення кожного четверга». Виявляється бонус можна тримати не тільки за перший депозит. Подібну нагороду гравці можуть отримати по четвергах. Щоправда, максимальна сума цього «прянику» становить 100 євро. Дещо менше, ніж той бонус, який можна отримати з нашим промокодом ТОР100.
  • Lucky 9. Зберіть експрес із десяти подій. Якщо у такому «паровозі» зіграють 9 із 10 подій, то ви все рівно отримаєте виграш. Крім того, букмекер подарує 9% бонус від суми виграшу.

Висновок

У букмекерської контори Betwinner один із найкращих бонусів, які пропонують ігрові оператори на території України. Такою пропозицією гріх не скористатися. Адже промокод Betwinner подарує вам бонус до 130 євро. Пропонуємо спробувати.